Kúpeľ hydratuje a spevňuje kožu a tá sa stáva pevnejšou a zdravšou. Počas teplého kúpeľa sa rozťahujú póry , odplavujú nečistoty a dochádza k prekrveniu a výžive pokožky. K uvoľneniu a stimulácii organizmu prispieva tiež vnímanie vône z pridanej esencie , ktorá má pozitívny vplyv na psychiku.

Bylinkovo-minerálny kúpeľ RUŽA

Ruza

obsahuje prírodný extrakt ruže. Veľmi príjemná kvetinová vôňa uvoľňuje a upokojuje myseľ.

Zloženie : Kúpeľ obsahuje okrem špecifických rastlinných extraktov aj eukalyptový olej, soľ z Mŕtveho mora a Japonských kúpeľov, a repelentnú zložku hinokitioil , čo je zmes esenciálnych olejov z exotických drevín. Tieto zložky sa vo svete používajú na liečbu dermatóz, navyše pôsobia silne repelentne .

 

Bylinkovo-minerálny kúpeľ HARMANČEK

Harmancek

obsahuje prírodný extrakt z harmančeku a spolu s ostatnými zložkami vyživuje srsť a zjemňuje pokožku. Má relaxačný a upokojujúci efekt.

Zloženie: Kúpeľ obsahuje okrem špecifických rastlinných extraktov aj eukalyptový olej, soľ z Mŕtveho mora a repelentnú zložku hinokitioil, čo je zmes esenciálnych olejov z exotických drevín.

 

Bylinkovo-minerálny kúpeľ LEVANDULA

Levandula

obsahuje prírodný extrakt z levandule. pôsobí proti stresu a napätiu, príjemná vôňa tíši nervóznu myseľ.

Zloženie: Kúpeľ obsahuje okrem špecifických rastlinných extraktov aj eukalyptový olej, soľ z Mŕtveho mora a repelentnú zložku hinokitioil, čo je zmes esenciálnych olejov z exotických drevín.

 

Bylinná minerálna kúpeľ Mäta a Rozmarín

Mata a rozmarin

obsahuje prírodný extrakt mäty a rozmarínu.Táto kúpeľ osviežuje myseľ i telo po namáhavom výkone.

Zloženie:

kúpeľ obsahuje okrem špecifických rastliných extraktov aj eukaliptový olej, soľ z Mŕtveho mora a Japonských kúpeľov a repelentnú rložku hinokitioil. Je to zmes esenciálnych olejov z exotických drevín napr. tajwanského cyprišku, japonskeho zeravu a cedru. Táto zložka je vo svete uznávana v liečbe atopioe a dermatóz, navyše pôsobí silne repelentne, takže veľmi účinne odpudzuje vonkajšie parazity.

Bylinná minerálna kúpeľ slez pižmový

slez pyzmovýBylinná minerálna kúpeľ slez pižmový obsahuje prírodný extrakt z orientálneho slezu pižmového. Ďalšou prísadou je výťažok z listov broskyne. Pôsobí relaxačne, obohacuje a upokojuje myseľ a navodzuje veľmi príjemné pocity

 

Zloženie:

Kúpeľ obsahuje okrem špecifických rastlinných extraktov aj eukalyptový olej, soľ z Mŕtveho mora a Japonských kúpeľov a repelentnú zložku hinokitioil, čo je zmes esenciálnych olejov z exotických drevín, napr taiwanského cyprušteky, japonského zeravu a cédra. Táto zložka je vo svete uznávaná v liečbe atopie a dermatóz. Navyše pôsobí silne repelentne, takže veľmi účinne odpudzuje vonkajšie parazity.

 

Bylinná minerálna kúpeľ KOKOS a VANILKA

Kokos Vanilka

Bylinná minerálna kúpeľ KOKOS a VANILKA obsahuje kokosový olej a výťažok z vanilkového struku. Jej sladká vôňa navodzuje hlbokú relaxáciu a uvoľnenie.